fbpx

Portfolio

 

 

 

Spółka SEIZE (wcześniej Mate T) to polski producent innowacyjnych ekspresów do herbat liściastych. Urządzenie jest efektem 3 lat prac badawczo rozwojowych, w 100% przeprowadzonych w Polsce. Spółka współpracuje z największymi dystrybutorami wyposażenia gastronomicznego takimi jak Best Coffee Systems (koinwestor) czy Lyreco. Jednym z odbiorców ekspresów jest sieć stacji benzynowych (współpraca wchodzi w okres skalowania). Spóka sprzedaje obecnie 45 urządzeń miesięcznie (osiągnięcie BEP) a dzięki otwarciu kolejnych rynków ilość ta ma stopniowo wzrosnąć do 2000 miesięcznie do roku 2027. Seize opracowała także kasetki z herbatą dedykowane do sprzedawanych ekspresów co jest dodatkowym, źródłem przychodów dla spółki a także zapewnieniem ekskluzywnego dostępu surowca.
Spółka S4B to spółka celowa założona do realizowania przejęć podmiotów z rynku FMCG:
  • Obecnie spółka pozyskuje kolejne rundy finansowania
  • Cele przejęć są zdefiniowane (faza tworzenia umowy inwestycyjnej/faza due dilligence)
  • Udział w projekcie biorą doświadczone osoby z branży
Oxygen SA prowadzi działalność w zakresie produkcji i wydawania gier, skupiając się na zwiększaniu jakości oferowanej przez nie rozgrywki. Zgodnie ze strategią przedstawioną w 2020 roku, w 2022 roku zostało wydanych 20 tytułów. Dodatkowo strategia, która zakłada śledzenie i wyłapywanie trendów pozwoliła na wejście Grupy w świat NFT i kryptowalut, czego pozytywnym skutkiem jest przygotowanie własnej emisji tokenów NFT (29 i 30.11 odbył się mint): fastsociety.io. Dodatkowo Oxygen bardzo mocno zaistniał na rynku gier web3 i spółka jest już rozpoznawana w tej przestrzeni jako specjalista od gier. Spółka jest notowana na NewConnect (OXY).
Spółka Glass Canon Unplagged tworzy gry planszowe na podstawie bestsellerowych gier video. Wynik z pierwszego projektu spółki: Frostpunk: The Board Game ponad 3,5 mln zysku przy ok. 20 mln przychodu. Spółka ma podpisane kolejne 4 umowy licencyjne z największymi IP światowymi z PL (m.in. Dying Light), US i Kanady o znacznie większym potencjale (i sile marki) niż pierwszy projekt, jednocześnie negocjując kolejne umowy. Spółka planuje wydać kolejne dwa produkty w 2023 r., a od 2024 r. dojść do 3- 4 projektów rocznie.

Zainteresowany?

Poznaj więcej szczegółów, skontaktuj się z nami i zostań inwestorem.